CZYLI PROSTYMI SŁOWAMI O ŻYCIU ZA GRANICĄ

O Mnie

Jestem Aleksandra. Mam 21-ścia jeden lat. Niestety, a może stety. Sama nie umiem zdecydować. Nigdy nie spieszno mi było do pełnoletności, a jak się okazuję tak ową już mam na całym świecie. Nie jestem perfekcyjna, pewnie nigdy nie będę. Małymi krokami zmieniam siebie, na lepszą. A może i cały świat. Na lepszy. Nie ma rzeczy niemożliwych, to także udowadniam sobie małymi krokami. Mieszkam obecnie w Irlandii. I chociaż to nie jest mój wymarzony kraj. To nie narzekam. Prócz deszczu i potwornego wiatru nie ma tu nic strasznego. Wyjeżdżałam z dwudziestokilowym bagażem, obecnie do spakowania byłoby pewnie jakieś 100 więcej. Wyjeżdżałam tutaj nie wiedząc o tym kraju praktycznie nic. Nawet nie sądziłam, że tutaj są inne gniazdka!

Chciałabym Ci pokazać, że kupując tanie bilety do Dublina nie będziesz zawiedziony. Natura, spokój i wiele pięknych widoków. Piwo, puby i dobre towarzystwo. Te wszystkie słowa dobrze opisują Irlandię.

Uwielbiam biegać, pić kawę i czytać Harrego Pottera. Jestem małą jego maniaczką. Uzależniona jestem od sprawdzania cen biletów lotniczych i planowania podróży i destynacji dużo w przyszłość. Mam nadzieję, że zostaniesz, ze mną na dłużej, a spotkać się możemy także na moim instagramie, gdzie jestem stanowczo częściej.

Miło Cię widzieć!
To moje małe królestwo codzienności. Tam magazynuję piękne wspomnienia.