CZYLI PROSTYMI SŁOWAMI O ŻYCIU ZA GRANICĄ

5 KONT KOBIET NA INSTAGRAMIE KTÓRE WARTO ZNAĆ

5 KONT KOBIET NA INSTAGRAMIE KTÓRE WARTO ZNAĆ

Zakładając konto na instagramie kilka lat temu nie sądziłam, że teraz będę z niego czerpać taką inspiracje. Nie sądziłam, że poznam tyle fantastycznych osób z całego świata. Instagram otworzył mi drogę do poznawania ludzkiej kreatywności i chociaż z drugiej to trochę przykre, że robię to głównie tylko przez ten serwis, bo kiedyś to było o wiele trudniejsze, to jestem co i raz tym bardziej zachwycona. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jedne z moich ulubionych kont na które zaglądam prawie codziennie i obiecuję to nie jest ostatni wpis z tej serii. A wszystkie konta jakie uwielbiam i polecam znajdziecie u mnie na instagramie w „przypiętych” ikonkach na górze. A więc….

 

 

MRSOSTROVIA

 

https://www.instagram.com/mrsostrovia/

 

To bardzo sympatyczna osoba, która najbardziej zaciekawiła mnie tym, że tworzy taką magię i pochodzi z moich stron. Ja jestem zachwycona jej pięknymi warkoczami, miłością do natury i spokoju. Jej instagram to księga pełna inspiracji. Jeśli uwielbiacie naturę, góry, las. To jest idealnie miejsce dla Was.

 

 

CHARLOTTE LITTLE WOLF

 

http://www.charlottelittlewolf.com/blog/

 

Ta skromna dziewczyna opowiada i przenosi w magiczną krainę miejsc o których zawsze marzymy. Idealnie jest tam zagrana paleta barw i zadbanie o światło. Gdy patrzę na jej instagram czuję się jakbym przeglądała album pięknych podróżniczych wspomnień. 

 

ALABASTERFOX

 

https://www.alabasterfox.pl/

 

 Jeśli jej nie znacie, to już koniecznie lećcie na jej profil. Królowa flatlay-ów i ja ją wtedy zauważyłam, ale nie przepadałam nigdy za tym, ja uwielbiam jej relację z gór, z jej wypraw oraz podróży. Koniecznie doszukajcie się zdjęć z jej podróży do Australii…zakochacie się po uszy. Po prostu magia w kangurowym wydaniu!

 

CAMMY

 

www.cammy.com.pl

 

To bardzo ciepła osoba, która mieszka w Krakowie i pisze przepiękne, rozczulające posty. Romantyczka, która ma idealne wyczucie gustu. Moim zdaniem urodziła się w innej erze, kocha styl retro i vintage, a jej zdjęcia są przyciągające, jeśli nie umiecie doceniać każdej chwili z jej insta stories nauczycie się tego w kilka chwil. 

 

 

WILD.ROCKS

 

http://www.wildrocks.pl/

 

Kobieta flower power. Nie znalazłam piękniejszej wersji instagramu, a szukałam! Bezskutecznie, Ola jest jedna z najlepszych osób na instagramie pod względem kompozycji i kontrastu. Idealnie dobiera do siebie kafelki, a przy okazji daję korki z insta.

 

 

Jestem bardzo dumna, że my kobiety jesteśmy tak kreatywne. Dzisiaj przedstawiłam totalny #girlpower. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, A może już znacie te Panie? Dajcie znać! Do zobaczenia w następnym poście 🙂Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *