CZYLI PROSTYMI SŁOWAMI O ŻYCIU ZA GRANICĄ

MOJE ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

MOJE ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

 Uwielbiam ten magiczny czas. I chociaż w tym roku zaczełam przygotowania w miare wcześnie bo już pod koniec listopada, to nie mogłam się tego doczekać. Dlatego już 28 listopada sciągnełam swoją choinkę do salonu, aby wpaść w szał ubierania jej na tysiąc różnych sposobów. Kiedy w głosnikach rozniosł się głos Michael’a Buble, zaczełam rozpalać w kominku i robić gorącą czekoladę. Założyłam świąteczne skarpetki w pierniki i zaczełam myśleć o innych dekoracjach. Daję tutaj Wam garść moich inspiracji. Ja już próbowałam zrobić kilka DIY, ale niestety nie mam do tego ręki i kilka rzeczy się rozleciało, może za rok znowu spróbuję.

 

W Primarku (w Irlandii jest to Penneys) znalazłam wiele pięknych bombek idealnych na moją przyszłą choinkę, mówię przyszłą, bo obecna jest ciut za mała na taką ilość bombek. A szkoda, bo je uwielbiam. Kolejna rzecz dopisuję na następne święta.

 

Obowiązkowo kupiłam moje ukochane świeczki Yankee Candle, które od przyjazdu do Irlandii towarzyszą mi ciągle i ciągle, aż do znudzenia. Jak narazie bilans jest bardzo dobry i uważam, że warto je kupować pomimo ceny.

Lightbox zażyczył sobie mój Minio, chciałam go już kiedyś kupić, ale nigdy nie mogłam się zdecydować. W końcu nadszedł ten specjalny czas.

 

W Dealz’ie dorwałam super poduchy oraz kubki, które od razu po ich zobaczeniu włożyłam do ręki. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Prawda, że są cudowne?

 

Malutkie bombki, które początkowo miały zawisnąć na choince znalazły inne miejsce w Naszym salonie.

 

I tak wygląda wszystko na 9 dzień grudnia. Do świąt jeszcze troszeczkę więc nienaturalnie by było czegoś nie dokupić. Mam nadzieję, że i u Was już jakis zalążek świąt jest! Koniecznie dajcie znać!

 

P.S Na instagramie też się dużo dzieję!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


%d bloggers like this: